
Nagyszerű az idő a síeléshez Visegrádon
A Nagyvillám Sípálya múlt hét pénteken végre megnyithatta kapuit a sí és a snowboard szerelmesei

A Nagyvillám Sípálya múlt hét pénteken végre megnyithatta kapuit a sí és a snowboard szerelmesei

Januárig kellett várni arra az időjárásra, amely végre lehetővé tette a nagyvillám Sípálya megnyitását. Január

Visegrád minden évszakban gyönyörű, ezt minden Visegrád-szerelmes jól tudja. Igyekszünk ezt a szépséget időről-időre bemutatni

Ha még egy nagyon kicsit kitart a hideg, nyithat is a visegrádi Nagyvillám Sípálya.

Méghozzá két felvonóval is. Így tehát a fő pálya, méghozzá a felső szakaszával együtt,

Február második felében is várja a síelni és snowboardozni vágyókat Visegrád gyönyörű sípályája.

Forrás: https://visitvisegrad.hu/hirek/ez-het-mar-sieloke-visegradon